FILTR POWIETRZ SL8003 CASE-JX/DEUTZ FAHR-AGROKIT,AGROLUX/FENDT-FARMER 200/NEW HOLLAND/MASSEY-FERGUSON/MACCORMICK F/JOHN DEERE/VOLVO/ZETOR

FILTR POWIETRZ SL8003 CASE-JX/DEUTZ FAHR-AGROKIT,AGROLUX/FENDT-FARMER 200/NEW HOLLAND/MASSEY-FERGUSON/MACCORMICK F/JOHN DEERE/VOLVO/ZETOR
FILTR POWIETRZ SL8003 CASE-JX/DEUTZ FAHR-AGROKIT,AGROLUX/FENDT-FARMER 200/NEW HOLLAND/MASSEY-FERGUSON/MACCORMICK F/JOHN DEERE/VOLVO/ZETOR

NUMERY PORÓWNAWCZE:
DONALDSON-P772579
MANN-C14200/1
CASE-47128201 / 5080756
FENDT-H210202090101
FIAT-AGRI:1930587
IVECO:193 0587
JOHN DEERE:AP33330 /PE71011292
KOMATSU:Z76-023-4750 / 42U-01-HOP02
MASSEY-FERGUSON:3540046M1
NEW HOLLAND:1930587 / 47135972
PERKINS:26510332 / 26510337
VOLVO:117-11497
ZETOR:71011292

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 90,00 zł
szt.

Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT

Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT
Filtr Powietrza AM 444/1 ZASTOSOWANIE:DEUTZ FAHR (SAME DEUTZ-FAHR),FENDT
NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 1457429817
BOSCH 1457429942
DEUTZ (KHD) 2211565
DEUTZ (KHD) 2311565
DEUTZ (KHD) 2319813
DEUTZ (KHD) 2339813
DEUTZ (KHD) 2339814
DEUTZ (KHD) 4384102
TECNOCAR A528
FLEETGUARD AF4137
FLEETGUARD AF4637
FILTRON AM 444/1
MANN C 17134
MANN C 17160
FRAM CA3249
FRAM CA3294
HENGST E277L
HENGST E277L01
DONALDSON P77-1594

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 70,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE AZ59702

Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE	AZ59702
Filtr powietrza BALDWIN FILTERS nr: RS3992. odpowiednik:MANN-FILTER C20500 / DONALDSON P778994 / JOHN DEERE AZ59702

Średnica zewnętrzna   (195.3 mm)

Średnica wewnętrzna  (115.1 mm)

Wysokość  (399.3 mm)

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 110,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2300, odpowiednik John Deere AE30508, International 624977-C91

wymiary filtra:

Wysokość: 419mm
Średnica zewnętrzna Max: 279mm
Średnica zewnętrzna Min: 264mm
Średnica wewn. Max: 153mm
Średnica wewn. Min: 24mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 250,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere  AE30507, International  624978-C91
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA2301, odpowiednik John Deere AE30507, International 624978-C91

wymiary filtra:

Wysokość: 364 mm
Średnica zewnętrzna: 146 mm
Średnica wewn. Max: 122 mm
Średnica wewn. Min: 24 mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 120,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 ,zastowanie kombajny VOLVO NR:7354867 ,MANN FILTER nr:C1176
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr: PA3758 , zastowanie kombajny VOLVO 
VOLVO -NR:7354867 ,
MANN FILTER- NR: C1176

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 150,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491 .odpowiedniki:Donaldson P607099, P607351, Fleetguard AF25302

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3491

Wysokość: 335mm
Średnica zewnętrzna: 206mm
Szerokość: 206mm
Średnica wewn.: 95mm
Średnica wewn.: 17mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 245,00 zł
szt.

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601
Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492 odpowiedniki: Donaldson P607343, Fleetguard AF25303,NEW HOLLAND 82008601

Filtr powietrza BALDWIN-FILTERS nr:PA3492

Wysokość: 291mm
Średnica zewnętrzna : 113mm
Średnica zewnętrzna : 92mm
Średnica wewn.: 76mm
Średnica wewn.: 13mm

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 155,00 zł
szt.

Filtr powietrza bezpiecznik DONALDSON NR:P600975

Filtr powietrza bezpiecznik DONALDSON NR:P600975
Filtr powietrza bezpiecznik DONALDSON NR:P600975

NUMERY PORÓWNAWCZE:
MAN-FLTER CF 2120 
MANN + HUMMEL CF2120 
AGCO FENDT OEM H260200090110 
FENDT H260200090110 
JCB KOPARKO 32/925683 
SERWIS JCB 32/925683 
New Holland 87037985 
CNH 87356353 
CNH ÖSTERREICH 87356353 
Fleetguard AF26655 
Schupp AG SL82006 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 85,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA C 15300 MANN.ODPOWIDNIK: MASSEY FERGUSON-3901464M1 / 3901464M2. VOLVO-2903849. DEUTZ-1319257. DONALDSON-P778989

FILTR POWIETRZA C 15300 MANN.ODPOWIDNIK: MASSEY FERGUSON-3901464M1 / 3901464M2. VOLVO-2903849. DEUTZ-1319257. DONALDSON-P778989
FILTR POWIETRZA C 15300 MANN.ODPOWIDNIK: MASSEY FERGUSON-3901464M1 / 3901464M2. VOLVO-2903849. DEUTZ-1319257. DONALDSON-P778989

ODPOWIDNIK:
MASSEY FERGUSON-3901464M1 / 3901464M2. 
VOLVO-2903849. 
DEUTZ-1319257. 
DONALDSON-P778989

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 120,00 zł
szt.

Filtr powietrza DONALDSON n:P771529

Filtr powietrza DONALDSON n:P771529
Filtr powietrza DONALDSON n:P771529

Filtr powietrza DONALDSON nr:P771529    

Pasuje do filtra wewnętrznego Donaldson nr: P119410     

Massey Ferguson nr:1062501M91

Hitachi nr:151849134

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 180,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 430 NEW HOLLAND / CASE/ MITSUBISHI / MAZDA /KUBOTA / MASSEY-FERGUSON/ JONN DEERE/ IVECO/

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 430 NEW HOLLAND / CASE/ MITSUBISHI / MAZDA /KUBOTA / MASSEY-FERGUSON/ JONN DEERE/ IVECO/
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 430 NEW HOLLAND / CASE/ MITSUBISHI / MAZDA /KUBOTA / MASSEY-FERGUSON/ JONN DEERE/ IVECO/

NEW HOLLAND------1909139
MITSUBISHI-------MD603346 /MD603446
MAZDA------------MZ31-1790
MASSEY-FERGUSON--1024947 /1043326M91 /1088215 /1088215M91 /188215 /26510093 /26510126 /2863093 /2863093M1 /721569M91
KUBOTA----------K5606-11081 /15606-11080 /15606-11081 /19433-11080 /19433-11081
JONN DEERE------AH19582H /AH19852 /AH19852H /AL17255 /AT1130N /AT17370T/ 
AT17391T / AT18649T/ AT18650T /AT19852H /AT20728 /RE-45825 /
IVECO---------- 190 9139 / 9957615
CASE---

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 70,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530 DAF NR:1353115 /1664524

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530 DAF NR:1353115 /1664524
FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530 DAF NR:1353115 /1664524

FILTR POWIETRZA FILTRON-AM 447/2 
DAF MODELE:XF95.380, XF95.430 , XF95.480 ,XF95.530 
DAF NR:1353115 /1664524

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 190,00 zł
szt.

Filtr powietrza główny DONALDSON NR:P608533

Filtr powietrza główny DONALDSON NR:P608533
Filtr powietrza główny DONALDSON NR:P608533

NUMERY ODPOWIADAJĄCE:
Fleetguard AF26656
DONALDSON P608533
JCB. 32925682
MANN & HUMMEL: C25150
CASE: 82988916
JOHN DEERE: RE253518
AGCO: 528741D1
NEW HOLLAND CNH: 87037984, 87356351
FENDT: H260200090100

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 160,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA MANN-C 16400.MASSEY-FERGUSON MODELE: 6455 /6445 /6265/6260/6255 Nr KAT:3901475M1 /3901475M2. J.C.BAMFORD--32/917804 , DEUTZ-FAHR/AG----01319258/ 04415905 /1319258 /4415905

FILTR POWIETRZA MANN-C 16400.MASSEY-FERGUSON MODELE: 6455 /6445 /6265/6260/6255 Nr KAT:3901475M1 /3901475M2. J.C.BAMFORD--32/917804 , DEUTZ-FAHR/AG----01319258/ 04415905 /1319258 /4415905
FILTR POWIETRZA MANN-C 16400.MASSEY-FERGUSON MODELE: 6455 /6445 /6265/6260/6255 Nr KAT:3901475M1 /3901475M2. J.C.BAMFORD--32/917804 , DEUTZ-FAHR/AG----01319258/ 04415905 /1319258 /4415905

NUMERY PORÓWNAWCZE
DONALDSON--P778972
DEUTZ-FAHR/AG----01319258/ 04415905 /1319258 /4415905
FENDT------------F117200090010 /H117200090150 /816810140070
J.C.BAMFORD------32/917804
JOHN DEERE-------AZ55542
MASSEY-FERGUSON--3901475M1 /3901475M2 TEL:501366005
MERCEDES-BENZ----0040940404
NISSAN-----------16546-D6200
VOLVO(TRUCK/PENTA)-11705110 /80607039

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 140,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1

FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1
FILTR POWIETRZA MANN-FILTER CF 300, MASSEY-FERGUSON 6235,6245 /LINDER 78/JCB CX .MASSEY-FERGUSON NR:3901465M1
NUMERY PORÓWNAWCZE:
BOBCAT---M75687.4 , 75687.4
DEUTZ-----1180870
HAMM------1209604
JCB--------32/915801
KUBOTA---1G377-11220
MASSEY-FERGUSON----3901465M1 
SAME------01180870
VOLVO----14255061 ,2903850

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 95,00 zł
szt.

FILTR POWIETRZA Massey Ferguson- DONALDSON GŁÓWNY NR:P181059+BEZPIECZNIK NR:P119410 KOMPLET Massey Ferguson,Same

FILTR POWIETRZA Massey Ferguson- DONALDSON GŁÓWNY NR:P181059+BEZPIECZNIK NR:P119410 KOMPLET Massey Ferguson,Same
FILTR POWIETRZA Massey Ferguson- DONALDSON GŁÓWNY NR:P181059+BEZPIECZNIK NR:P119410 KOMPLET Massey Ferguson,Same

FILTR POWIETRZA DONALDSON GŁÓWNY NR:P181059+BEZPIECZNIK NR:P119410 KOMPLET 

Massey Ferguson -NR:1093682M91 -- ZEWNĘTRZNY
-NR:1093683M92----WEWNĘTRZNY

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 220,00 zł
szt.

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036
Filtr powietrza wewnętrzny BALDWIN FILTERS nr:RS3993 , odpowiednik: MANN-FILTER CF500 / DONALDSON P780036

NUMERY PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
DEUTZ 1180872
Atlas Copco 2914-9309
MASSEY FERGUSON 3901478-M1
DEMAG 4415903
DEUTZ 4415903
WIX 49132
BOMAG 5821148
FLEETGUARD AF25724
MANN-FILTER CF500
DONALDSON P780036
SF-FILTER SL8391
ATLAS COPCO 1615-8928

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 105,00 zł
szt.

Filtr powietrza wewnętrzny Donaldson P606121

Filtr powietrza wewnętrzny Donaldson P606121
Filtr powietrza wewnętrzny Donaldson P606121

NUMER PORÓWNAWCZE,ODPOWIEDNIKI:
• Nr-Baldwin: PA4704; 
• Nr-Claas: 1107598; 
• Nr-Fleetguard: AF26155; 
• Nr-John Deere: AL150288; 
• Nr-Landini: 3695442M91; 
• Nr-Valtra: 36539700;

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 110,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl